KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5005384
nr 500 5384
Blandteknik
signerad Ryno, "Blomstilleben" 37x28
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 10 december 2007
kl 17:27:14
100 kr
500 kr
200 kr
300 kr
400 kr